بسم الله الرحمن الرحیم
و إن يريدوا أن يخدعوك فإن حسبك الله هو الذي أيدك بنصره وبالمؤمنين
جوامع

بیانات

30 خرداد 1400

پیام به حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران

|فارسی|عربی|
«

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی(دام عزه)

رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم و رحمت الله و برکاته

من این دستیابی عظیم و زیبا به اعتماد ملت بزرگ ایران و انتخاب حضرتعالی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران در این برهه‌ی حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ ایران و منطقه را خدمت شما تبریک می‌گویم. این پیروزی آرزوهای بزرگی را درباره‌ی آینده‌ی نزدیک و توان مقابله با همه‌ی چالش‌ها و دشواری‌ها در دل ملت عزیز ایران و ملت‌های مظلوم منطقه‌مان زنده کرد که ان شاءالله ریاست و تلاش‌های انقلابی مخلصانه‌ی شما در سایه‌ی رهبری و راهنمایی‌های حکیمانه و الهام‌یافته‌ی حضرت امام خامنه‌ای(دام ظله الشریف) غلبه بر این مشکلات را در پی خواهد داشت.

جناب رئیس، شما همواره یاور مظلومان و رنج‌دیدگان و مستضعفان و در طول مراحل جهادتان و عهده‌داری مسئولیت‌های مختلف، پشتیبان مقاومان و خط مقاومت بودید. امروز و در این جایگاه تازه همه‌ی مقاومان و افراد شریف و آزادگان، در مسیر نبرد پیوسته و مقاومت خون‌بارتان در برابر همه‌ی اشغال‌گران، مهاجمان، متجاوزان و مستکبران به شما به چشم دژی قدرتمند و پناهگاهی امن و پشتیبانی توانا می‌نگرند.

از خداوند متعال می‌خواهم شما را حفظ کند و به شما طول عمر دهد و در عهده‌داری این مسئولیت سنگین شما را یاری کند و همه‌ی آرزوها را به دست شما برآورد و وعده‌های خویش برای پیروزی و عزت و کرامت بخشیدن به مؤمنان صادق و صابر را در حق شما برآورده سازد.

حسن نصرالله
 


 

بیاناتی در این رابطه با موضوعات:

دغدغه‌های امت

دغدغه‌های امت

صدر عراق/ به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر
شماره ۲۶۲ هفته نامه پنجره به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر، در پرونده ویژه‌ای به بررسی شخصیت و آرا این اندیشمند مجاهد پرداخته است. در این پرونده می‌خوانید:

-...

رادیو اینترنتی

نمایه

صفحه ویژه جنگ ۳۳ روزه

نماهنگ

کتاب


سید حسن نصرالله